Наші традиції

В нашій школі традиційно проводяться календарно-обрядові свята. Особливо цікавим були Андрійовські вечорниці. Свято підготувала педагог-органісзатор Міняйло Олена Володимирівна.

/Files/images/IMG_4493.JPG

"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості."Василь Олександрович Сухомлинський

Тематика засідань ШМО класних керівників:І засідання - серпень 2013 року1. Підсумок роботи ШМО класних керівників за попередній рік та завдання на майбутній.2. Діагностування класних керівників.3. Рекомендації щодо планування роботи класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти.4. Затвердження графіка проведення відкритих виховних заходів у школі.

ІІ засідання - листопад 2013 року1. Громадянське виховання підлітків як соціально-педагогічна проблема.2. Обмін досвідом між класними керівниками:- виховання у школярів національних і загальнолюдських цінностей;- системна робота з національного виховання;- виховання в контексті життєтворчості особистості;- шляхи формування національної свідомості;- виховання поваги до державних символів.3. Ознайомлення з новинками науково-методичної літератури.4. Проведення та обговорення відкритих виховних заходів у школі.ІІІ засідання - лютий 2014 року1. Індивідуальна робота класного керівника з батьками (з досвіду роботи).2. Соціально-економічні тенденції розвитку суспільства і проблеми профілактичної виховної роботи з неповнолітніми (лекція). 3. Вчитель і проблема дисципліни або як прийнято відповідати на неприйнятну поведінку учнів.4. Проведення та обговорення відкритих виховних заходів у школі.ІV засідання - травень 2014 року1. Система роботи класного керівника з регулювання та коригування міжособистісних стосунків в учнівських колективах (доповідь).2. Диференціація та індивідуалізація виховання - необхідна умова розкриття творчої індивідуальності особистості (з досвіду роботи).3. Про підсумки роботи вчителів, які атестувалися в 2013/2014 н. р.4. Підсумок роботи ШМО класних керівників за 2013/2014 н. р.

Кiлькiсть переглядiв: 187

Коментарi